KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12218514
nr 1221 8514
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Landskap med fåglar, signerad. Olja på duk, 32x45 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:23:29
2/12 17:32:26